Objevte MET

Met je italskou módní značkou, která je světově známá a typická nápaditými detaily. Společnost patří k lídrům na trhu hlavně svými džínovými kolekcemi.

Od samého počátku existence společnosti MET je kladen absolutní důraz na maximální kvalitu zpracování, materiálů, design a všestranný servis, jak pro velkoodběratele, tak zejména pro koncové zákazníky.

Značka MET je v současnosti dynamickým, moderním a komplexním brandem casual módy, který se průběžně mění a vyvíjí tak, aby její produkce byla neustále v souladu s aktuálními módními a lifestylovými trendy a samozřejmě také s potřebami svých zákazníků.

Vize společnosti MET do budoucnosti je tak velmi prostá - i nadále chce posilovat svou pozici a význam prostřednictvím jmenovaných hodnot tak, aby se její zákazníci cítili v jejích produktech jednoduše co nejlépe.

Džíny značky Met mají krásné linie, kvalitní materiál, nápadité detaily a vzory. Netřeba však zapomínat ani na teplákové kolekce této značky, které jsou u žen kvalitou a střihem tepláků velmi oblíbené. Vybrat si můžete od klasických jednobarevných tepláků po ležérní vzorované tepláky se sníženým sedem.

Nebojte se kombinací. Noste tepláky nejen doma, ale i k džínové bundě, lodičkám, kožené bundě. Kromě džín a tepláků Vám značka nabízí i bundy, svetry, šaty, sukně, trička a topy.

Nahoru