Gege Venezia

Gege Venezia

Známá značka Gege Venezia byla založena italským podnikatelem a módním návrhářem Eugeniem Schienou, známým jako Gege Schiena. Schiena se narodil v roce 1950 v Římě, ale vyrůstal na severu v Benátkách. Celý život věnoval džínovině, o níž prohlásil, že „je stále aktuální a je po ní zvýšená poptávka.“ 

Poté, co založil značky jako Americanino a Met, a kdy udával tón stylu světoznámým značkám, se dnes zcela věnuje značce nesoucí jeho jméno - Gege Venezia.

Od doby svého debutu věnuje Schiena zvláštní pozornost kvalitě materiálů. Dalším určujícím znakem je jeho schopnost předvídat módní trendy, a to díky pracovnímu týmu, který zkoumá módní styly ve věkovém rozmezí 20 - 30 let.

Jeho džíny jsou tak populární díky tomu, že se v nich ženy cítí krásné. Je to „džínovina s doplňky“ ozdobená výšivkami, aplikacemi a ošetřovaná pouze ručně.

Výrobcem značky Gege je firma GE.LO.SA SRL specializující se na výrobu džínoviny. Společnost byla založena v severní Itálii a nabízí výrobky stylu Made in Italy, přičemž klade zvláštní důraz na detaily a vyzdvihuje italskou kvalitu.

All comments

Nahoru