Vše od Gege Venezia

Luxusní džíny nás zachrání.

EUGENIO SCHIENA, džínový guru

“Navzdory prudkému nárůstu v nabídce oděvů a silné konkurenci masových výrobců je italská kvalitní džínovina stále aktuální a je po ní zvýšená poptávka.“

Autorem tohoto výroku je Gege Schiena, podnikatel a módní návrhář, který celý svůj život zasvětil známé modré látce.

Je zajímavé, že sám džíny nenosí, pouze tepláky, dokonce i k saku. Narodil se v roce 1950, původem je z Říma, ale vyrůstal v Benátkách, a celý život věnoval džínovině.  Poté, co založil historické značky jako Americanino a Met, a kdy udával tón stylu světoznámým značkám, se dnes zcela věnuje značce nesoucí jeho jméno Gege. Mnoho známých osobností a tváří poskytlo nepřímé ocenění jeho modelům, a tím z nich udělalo žádané objekty, symboly statusu prestižní módní skupiny. 

Jeho džíny jsou tak populární díky tomu, že se v nich ženy cítí krásné. Je to „džínovina s doplňky“ ozdobená výšivkami, aplikacemi a ošetřovaná pouze ručně. 

Od doby svého debutu vyniká hlavně zvláštní pozorností, kterou věnuje kvalitě materiálů, ale také svou uměleckou zručností, kterou vytváří jakýsi mix visačky Made in Italy a typickou benátskou průmyslovou výrobou.

Dalším určujícím znakem je jeho schopnost předvídat módní trendy, a to díky pracovnímu týmu, který zkoumá módní styly ve věkovém rozmezí 20 a 30 let. Džínovina je nejoblíbenějším materiálem na světě dále obohaceným o italskou kreativitu.

Výrobcem značky Gege je firma GE.LO.SA SRL, specializující se na výrobu džínoviny. Byla založena v severní Itálii a nabízí výrobky stylu Made in Italy, přičemž klade zvláštní důraz na detaily a vyzdvihuje italskou kvalitu.

Nalezeno 25 produktů.

Zobrazení 1-25 z 45 položek
Nahoru